Šachmatai

Pažintis su šachmatais prasideda nuo žaidimo figūrų pažinimo ir taisyklių supratimo. Mokomasi teisingai pradėti žaidimą ir atlikti tinkamus ėjimus, ieškoti sprendimų, žaisti. Vėliau pereinama prie strateginių ėjimų ir taktikos mokymosi, siekiant laimėti ir įveikti varžovą. Programos tikslas – išmokti žaisti šachmatais ne tik mėgaujantis procesu, bet ir lavinti atmintį, loginį mąstymą, susikoncentravimą.

Paslaugų kaina:

– Lankant 1 kartą per savaitę – 40 € / mėnesis.

Užsiėmimų laikas – trečiadieniais – 16:00 – 17:00 val.

Robotika

Į robotikos užsiėmimus kviečia „Robotikos akademija“. Būrelyje vaikai konstruos LEGO robotus, programuos, gilinsis į edukacines temas, mokysis kūrybiškumo, loginio mąstymo, koncentruos dėmesį ir mokysis komunikuoti tarpusavyje.

Robotikos akademijos edukacinė programa orientuota į pasaulio pažinimą, ekologiją, kasdienius įpročius, ateities profesijas, naujausias technologijas, virtualų pasaulį. Vaikai taip pat mokysis aritmetikos: daugybos, dalybos, trumpmenų, apvalinti skaičius, susipažins su algebra, mokysis koordinačių geometrijos, spręs įvairias užduotis susijusias su tūrio ir masės sprendimais, o svarbiausia – mokysis rodyti ir interpretuoti gautus duomenis.

Paslaugų kaina:

– Priešmokyklinukams lankant 1 kartą per savaitę – 40 € / mėnesis.
– Pirmokams-trečiokams lankant 1 kartą per savaitę – 50 € / mėnesis.

Grupių laikai:

Antradienį:
– Priešmokyklinukai 13:30 – 14:30 val.
– Pirmokai, antrokai, trečiokai 16:00 – 17:30 val.
– Ketvirtokai, penktokai, šeštokai 17:40 – 19:10 val.

Turite klausimų?
Norite susipažinti su Taškiumi iš arčiau?