HIP-HOP

HIP-HOP šokių būrelyje mokysimės kartu su vienu tituluočiausių gatvės šokėjų Lietuvoje, jaunosios kartos įkvėpėju, TAŠKIAUS šokių mokytoju Mariumi, dar žinomu kaip Arni!

Labai laukiami jaunieji šokio entuziastai, su kuriais mokytojas galėtų dalintis savo žiniomis ir talentu bei šokant kartu smagiai praleisti laiką. Kiekvieną pamoką mokysimės skirtingų gatvės šokių stilių, tokių kaip hip-hop, popping, breaking, locking ir house. Hip-hop treniruotėse kiekvienas vaikas atras savo asmenines stiprybes, kurs savo stilių ir laisvai improvizuos. Užsiėmimų metu taip pat mokysimės komandinio darbo, kursime įvairius pasirodymus, pristatysime juos mokyklos bendruomenei ir už jos ribų. Dalyvausime šokių kovose, filmuosime klipus ir žaisime įvairius žaidimus!

Paslaugų kaina:

– Lankant 1 kartą per savaitę – 40 € / mėnesis.

Teatras

Teatras – tai meninės išraiškos priemonių visuma, kuri leidžia išorinio ir vidinio pasaulio įvykius atvaizduoti scenoje padedant artistams. „Taškiaus“ viešosios kalbos ir scenos judesio mokytoja Žaneta Gudaitienė yra viena iš Vilniaus kamerinio teatro steigėjų, aktorė, pedagogė ilgus metus dirbusi su vaikais. Mokytoja nori savo patirtimi pasidalinti, todėl kviečia visus norinčius vaikus į teatro užsiėmimus. Ką veiks užsiėmimų metu? Žais, kurs, atras, suras, gaudys savo ir kito mintis. Kurs spektaklius, domėsis literatūra.

Paslaugų kaina:

– Lankant 1 kartą per savaitę – 30 € / mėnesis.
– Lankant 2 kartus per savaitę – 40 € / mėnesis.

Individualios fortepijono pamokos

Pažinti ir įvaldyti fortepijono instrumentą kviečiami tiek vaikai, tiek suaugę. Kartu su muzikos mokytoja Laimute Vanagiene mokysitės muzikinio rašto, žaisite muzika, gilinsitės į grojimo specifiką. Taip pat pasinersite į nuoseklų procesą, kurio metu lavinsite muzikinių garsų ir pirštų judesių dermę. Užsiėmimų tikslas – išmokti pažinti natas, jas skaityti ir laisvai groti fortepijonu tiek skaitant muzikinį raštą, tiek iš klausos.

Paslaugų kaina:

– Lankant 1 kartą per savaitę – 90 € / mėnesis

Individualios smuiko pamokos

Mokytoja Jelena Gliaudelienė kviečia muzikuoti smuiku pagal Suzuki programą. Besimokydami pagal šią programą, vaikai nuolat klausosi įrašų ir pirmiausia išmoksta muzikuoti iš klausos, o tik vėliau mokosi groti iš natų. Muzikavimo technika lavinama grojamo repertuaro pagrindu. Būtent toks muzikavimo būdas padeda patirti muzikavimo džiaugsmą, labai sparčiai lavina muzikinę klausą, grojimo įgūdžius ir atmintį. Didelę reikšmę Suzuki ugdymo filosofijoje turi grupinės pamokos ir bendras repertuaras. Tokia programa turi nemažą socialinę prasmę, todėl ilgainiui individualios pamokos keičiamos į mokymąsi grupėje.

Paslaugų kaina:

– Lankant 1 kartą per savaitę – 90 € / mėnesis

Turite klausimų?
Norite susipažinti su Taškiumi iš arčiau?