Mokslas + menai =
išradimai
pasiekimai
laimėjimai

Čia kiekvienas yra skatinamas aktyviai siekti pažinimo, mąstyti savarankiškai, pasitikėti savimi ir priimti iššūkius. Prof. Howardo Gardnerio daugialypio intelekto teorija grindžiamas ugdymo modelis ir praktinis jo taikymas atveria langą auginti atradimus, kurti išradimus, dalintis pasiekimais ir pajusti mokslo ir meno dermę procesuose.

Kodėl Taškiaus mokiniai turi mokyklos aprangą?

Mokykla turi bendruomenę reprezentuojančią ir vienijančią aprangą, kuria kasdien vilki mokiniai. Tai padeda labiau sutelkti dėmesį į tai, ką mokomės, ką kuriame, bet ne į tai, ką vilkime. Aiškus mokyklos aprangos kodas išlaisvina nuo rūpesčio mąstant kasdien, ką rengtis rytoj, o mokinių kūrybinė saviraiška skleidžiasi per jų autentiškus charakterius, mintis, inicijuojamus projektus.

Mokinių aprangos kodas

Taškiaus mokslo ir menų mokyklą lankantys mokiniai kasdien vilki:

  • Taškiaus baltus marškinėlius trumpomis rankovėmis arba Taškiaus pilkus marškinėlius ilgomis rankovėmis.
  • Taškiaus pasirinkto stiliaus džemperį su mokyklos logotipu.
  • Savo sijoną, kelnes, šortus ar tampres (vienspalves baltos, juodos, rudos, pilkos arba mėlynos spalvos). Netinkami kitų atspalvių audiniai ar raštai.
  • Aprangos paįvairinimui mokyklos uniformos asortimente rasite ir polo bei kakavinės spalvos marškinėlius, sukneles ir sarafanus.

Kūno kultūros ir šokio užsiėmimuose mūsų mokiniai vilki Taškiaus juodus marškinėlius ir savo juodas sportines ar tampresnės medžiagos kelnes, šortus. Būtina avalynė sportuoti lauke ir atskira sportuoti salėje.

Dviračių pamokose tiek mergaitės, tiek berniukai vilki Taškiaus juodus trumpomis rankovėmis marškinėlius bei savo sportines kelnes ar šortus juodos spalvos. Lietingomis ir vėsesnėmis dienomis rekomenduojame turėti lengvą vėjastriukę. Dėl saugumo būtina visada dėvėti galvos šalmą, atšvaitus.

Mokyklos aprangos dėvėjimas yra privalomas. Būtina kasdien vilkėti Taškiaus marškinėlius ir Taškiaus džemperį (priklausomai nuo šilumos poreikio). Asmeninių marškinėlių, džemperių ar suknelių dėvėjimas – negalimas. Netoleruotini ir kitokie spalvų deriniai nei nurodyti aprašyme.

Mokyklos apranga

Mokyklos aprangą galite užsakyti Taškiaus savitarnoje.

Juodi sporto marškinėliai

Skirti vilkėti sporto pamokose, prie jų mergaitėms derinant vienspalves savo juodos spalvos tampres ar sportines kelnes, o berniukams – savo juodos spalvos šortus ar sportines kelnes.

Kaina – 16 €.

Pilki marškinėliai ilgomis rankovėmis

Marškinėliai skirti vilkėti kasdien mokykloje, prie jų laisvai derinant savo pasirinktus kelnes, šortus ar sijonus, pageidautina pilkos, juodos, baltos ar mėlynos (džinsinės) spalvos.

Kaina – 18 €.

Balti marškinėliai trumpomis rankovėmis

Marškinėliai skirti vilkėti kasdien mokykloje, prie jų laisvai derinant savo pasirinktus kelnes, šortus ar sijonus, pageidautina pilkos, juodos, baltos ar mėlynos (džinsinės) spalvos.

Kaina – 17 €.

Džemperis/bomperis su užtrauktuku

Džemperis skirtas vilkėti kasdien mokykloje, prie jo laisvai derinant savo pasirinktas kelnes, šortus ar sijonus, pageidautina pilkos, juodos, rudos, baltos ar mėlynos (džinsinės) spalvos.

Kaina – 43 €.

Pilkas džemperis su užtrauktuku

Džemperis skirtas vilkėti kasdien mokykloje, prie jų laisvai derinant savo pasirinktas kelnes, šortus ar sijonus, pageidautina pilkos, juodos, baltos ar mėlynos (džinsinės) spalvos.

Kaina – 43 €.

Juodas džemperis be užtrauktuko

Džemperis skirtas vilkėti kasdien mokykloje, prie jo laisvai derinant savo pasirinktas kelnes, šortus ar sijonus, pageidautina pilkos, juodos, rudos, baltos ar mėlynos (džinsinės) spalvos. Šie džemperiai pritaikyti vyresniems vaikams, tačiau jei siuvami dydžiai tinkami, gali vilkėti ir jaunesnių klasių mokiniai.

Kaina – 43 €.

POLO marškinėliai

POLO marškinėliai skirti vilkėti kasdien mokykloje, prie jų laisvai derinant savo pasirinktus kelnes, šortus ar sijonus, pageidautina pilkos, juodos, rudos, baltos ar mėlynos (džinsinės) spalvos.

Kaina – 19 €.

Alyvinė suknelė trumpomis rankovėmis

Suknelė skirta vilkėti kasdien mokykloje, prie jos laisvai derinant pasirinktos spalvos pėdkelnes arba tampres.

Kaina – 25 €

Tamsiai pilkas sarafanas

Sarafanas skirtas vilkėti kasdien, pagal metų sezoniškumą lengvai priderinant baltos, rudos, pilkos, juodos ar tamsiai mėlynos spalvos palaidinukes arba golfus.

Kaina – 29 €.

Pilka suknelė ilgomis rankovėmis

Suknelė skirta vilkėti kasdien mokykloje, prie jos laisvai derinant pasirinktos spalvos pėdkelnes arba tampres.

Kaina – 32 €.

Pilka suknelė trumpomis rankovėmis

Suknelė skirta vilkėti kasdien, pagal metų sezoniškumą lengvai priderinant baltos, rudos, pilkos, juodos ar tamsiai mėlynos spalvos palaidinukes arba golfus. Ši suknelė pritaikyta vyresniems vaikams, tačiau jei siuvami dydžiai tinkami, gali viklėti ir jaunesnių klasių mokiniai.

Kaina – 39 €.

Patarimai ir prašymai

Natūralu, jog vaikai išsitepa, suprakaituoja net ne kūno kultūros pamokose. Pravartu turėti pakaitinius marškinėlius (pagal individualius poreikius net ne vienus), taip pat ir džemperį, skirtą pasikeisti (siūlome tam skirtingus modelius).

Rekomenduojame turimą mokyklos aprangą paženklinti vaiko inicialais ar kitais skiriamaisiais asmeniniais simboliais, kad mokiniai atskirtų savuosius drabužius.

Prašome atkreipti dėmesį ir į ugdomosios programos renginius: šventes, minėjimus, svečių pasitikimus. Nuolat įvertinti turimos uniformos būklę bei būti pasiruošus atstovauti mokyklai ir, be abejo, sau kasdien.

Esame mokykla, kuri kiekvieną dieną susiburia į didelę komandą, o apranga – mūsų įvaizdžio dalis. Būkime estetiški ir vieningi tiek matematikoje ar kūno kultūros pamokose, tiek kiekvienoje asamblėjoje giedodami Lietuvos himną!

Mokyklos aprangą galite užsakyti Taškiaus savitarnoje.

Turite klausimų?
Norite susipažinti su Taškiumi iš arčiau?