Vasaros stovyklų ciklas „KŪRYBINĖ PIEVA“ 

Mokslo ir menų mokykla TAŠKIUS kviečia į nuostabų, išradingą, spalvingą ir tikrai nepamirštamą vasaros nuotykį –  stovyklų ciklą  „KŪRYBINĖ PIEVA“! 

Visą liepos mėnesį braidžiosime po potyriais ir spalvomis kvepiančią pievą, kurioje augsime ir tobulėsime save kurdami įvairiausiuose personažuose. Kas yra kūrybiškumas? Tai IDĖJOS atradimas. Susidūrus su kliūtimis – mums gimsta mintis, tiksliau tariant – mes ATRANDAME sprendimą, kaip tą iššūkį įveikti – tam būtina kūryba!

Šaunioji Taškiaus stovyklos mokytojų komanda SKATINS vaikų kūrybiškumo kultūrą, padės KURTI savęs ir vienas kito pažinimo erdvę, mokys KALBĖTI apie nesėkmes ir DALINTIS patirtimi.

Liepos 1-3 d. (dieninė stovykla) DRAUGYSTĖS SAVAITĖ. Šias dienas skirsime susipažinimui ir komandos kūrimui. Tam juk irgi reikalingas kūrybiškumas! Kursime talismanus, dalyvausime laiškų kapsulių gaminime ir paslėpimo ceremonijoj. Mūsų laukia komandiniai žaidimai ir veiklos, orientacinės varžybos, kūrybiškumo dirbtuvės ir pačių kurtas protmūšis ne tik draugams, bet ir mokytojams. Susipažinsime kaip įmanoma kūrybiškiau.

Liepos 7-10 d. (dieninė stovykla) ŽURNALISTIKOS SAVAITĖ. Šiomis dienomis reikės ypač daug idėjų, įžvalgų ir fantazijos. Kursime žurnalistinį tyrimą, susipažinsime su tikrų tikriausiais žurnalistais, aplankysime televizijos ir radijo studijas; filmuosime ir montuosime, būtina bus sumaketuoti žurnalo viršelį, o gal net įkurti savo pokalbių studiją…

Liepos 13-17 d. (savaitinė stovykla) INDĖNO SAPNAS – penkių dienų kelionė į Vinetu kaimą Klaipėdos rajone. Kodėl sapnas? Nes kad ir kuo bebūtume šias dienas – tapsime indėnais, o  nubusime ir grįšime į realų pasaulį tik po savaitės. Gyvensime tikrose Tipi palapinėse, susipažinsime su tikru indėnų vadu, gausime indėniškus vardus…. Plunksnų karūnos, kliūčių ruožas, vakarai prie laužo ir dar daug visokių stebuklingų dalykų kaip tikrame sapne.

Liepos 20-24 d. (dieninė stovykla) TEATRO SAVAITĖ. Ar įsivaizduojate tą tylą teatro užkulisiuose? Ar žinote, kas Vilniaus pastatus papuošė įspūdingais piešiniais? Ir pabūsime, ir susipažinsime, ir patys išbandysime spektaklio kūrimo procesą. Savaitės stovyklą vainikuos teatro festivalio popietė. 

Liepos 27-31 d. (dieninė stovykla) TALENTINGUMO SAVAITĖ. Improvizacija, šokiai, dainos ir muzika – tai sritys, kuriose mes kiekvienas galime atrasti savo gabumų. O gal dar nepavyko suprasti, kur esi talentingas, talentingesnis ar talentingiausias? Išsiaiškinsime! Zumba, o gal breikas? Na, o kodėl gi ne, jei tai būtų baletas… Viešnagė garso įrašų ir gongų studijose ir net visas simfoninis orkestras – aplankysime vietas, kur gimsta talentai ir, be abejo, patys tokiais tapsime.

Kiekvieną iš šių stovyklų vainikuos apdovanojimai už drąsą veikti, už idėjas, už pasitikėjimą, už pagalbą draugui. Gal būsite tie, kurie perbrisite visą kūrybinę pievą ir surinksite visus ženkliukus? Kviečiame! 

Dalyvaukite! Registracija telefonu: +370 634 64297 arba elektroninio pašto adresu: mokykla@taskius.lt.  

Kiekvieną dieną susitinkame Maironio g. 11, Vilniuje nuo 8:30 val. iki 9:30 val., o atsisveikiname nuo 16:00 iki 18:00 val. Savaitinės stovyklos metu keliamės ir bundame Šlikių g. 63, Šlikių k. Kretingalės sen., Klaipėdos r. sav., LT-96337 Vinetu kaime.

Dienos ritmas*:

08.30 – 09.00       Pasitinkame vienas kitą, sveikinamės ir žaidžiame.

09.00 – 09.30       Pusryčiaujame.

09.30 – 13.00       Diena pagal stovyklos programą.

13.00 – 14.15       Pietaujame.

14.15 – 16.15       Diena pagal stovyklos programą.

16.15 – 16.30       Užkandžiaujame. 

16.30 – 18.00       Dalijamės įspūdžiais, žaidžiame, atsisveikiname.

*Savaitinės stovyklos Vinetu kaime dienos ritmas šiek tiek keisis, kadangi vaikai stovyklavietėje gyvens. 

Organizatoriai pasilieka teisę keisti stovyklos programą.