Šiandien savo mažuose delniukuose Taškiaus vaikai kartu su dainuojančiomis močiutėmis iš vokalinio ansamblio “Versmė” Antavilių pensionato senoliams atvežė trupinėlį džiaugsmo, trupinėlį gražių akimirkų, trupinėlį gerumo… Džiuginome juos dovanodami savo daineles, rankų darbo atvirutes, šypsenas ir kiekvienam įteikdami po mažą dovanėlę, kurias suruošė Taškiaus šeimos.

“Mes esame be galo dėkingi, kad šie vaikučiai vietoje to, kad šiuo metu žaistų, sugalvojo aplankyti mus, pagyvenusius žmones. Lauksime Jūsų dažniau praskaidrinant mūsų kasdienybę”. – savo padėką išreiškė vienas vyriausių, 88-erių metų pensionato gyventojas Kazimieras.

Nepaprastas sutapimas, kad Taškiaus darželio jauniausias mažylis Kaziukas pasirūpino dovanėle šiam pensionato gyventojui Kazimierui. “Toks sutapimas sujaudino ir priminė mano paties vaikystę.” – kalbėjo senolis, sužinojęs, kad Taškiaus Kaziukui dar nėra dviejų metukų, pajuokavo, kad judviejų amžius labai panašus.

Taškiaus ugdytojai visa širdimi tiki, kad toks gerumo projektas pasės gerumą kiekviename mažylyje. Linkime, kad paprasti stebuklai nesibaigtų sausio mėnesį padarytais gerais darbais.

Lai gerumas tęsiasi visą mūsų gyvenimą.

Share →

Parašykite komentarą