Kalėdos – tai ne laikotarpis ir ne data, bet mūsų būsena: skleisti ramybę ir gerumą, atleisti – tai ir yra tikroji Kalėdų dvasia.

Čarlis Braunas

Temos atradimas: Susipažinome su Adventiniu laikotarpiu. Tyrinėjant šį stebuklingą Adventinį laikotarpį atradome Nykštuko paruoštas užduodėles, susipažinome su įvairiomis vertybėmis kaip pagarba, gerumas, dėmesys ir šiluma.

Temos netikėtumas: Labiausiai nustebino tai, kad kiekvieną dieną mes galime padaryti vieną gražų mažą darbelį kuris pradžiugina aplinkinius ar net žiemojančius paukštelius. Netikėta buvo kai kiekvieną dieną į lesiklėlę įdėdavome maisto, o sekančią dieną jo neberasdavome.

Vaikų išmintis: „Namuose turiu net penkis nykštukus“, „Aš per geras“.

Mažas žingsnis į priekį: Labiausiai dėmesį skyrėme gerumui, atidumui bei geronariškumui kuris apimė visą adventinį laikotarpį. Susipažinome su adventinio laikotarpio tradicijomis, skyrėme dėmesį grupės draugams ir visai darželio aplinkai.

Intelektas lyderis: Labiausiai dominavo natūralistinis ir socialinis intelektai. Dalinomės vaišėmis su aplinkiniais bei rūpinomės žiemojančiais kiemo svečiais – paukšteliais.

Gražaus ateinančio mėnesio 🙂

Ši informacija pasiekiama tik registruotiems vartotojams.

Existing Users Log In