delniukaiKas yra draugystė? Paklausus skirtingų žmonių suprastume, kad į žodį “draugystė” telpa išties daug: gera nuotaika, meilė, rūpestis, pagalba, mokėjimas atleisti, dalintis, pradžiuginti, paguosti, nuotykiai, įvairūs patyrimai ir atradimai drauge, išbandymai, geri darbai…

“Draugystė – tai, kas gali padėti tapti laimingesniais” – tiki vaikų darželių tinklo “Taškius” komanda. Todėl ketvirtus metus iš eilės inicijuojamas gerumo ir draugystės projektas „Du delniukai“, kurio tikslas pasidalinti šiluma, gerumu ir draugiškumu su tais, kuriems labiausiai to trūksta.

Šiais metais pakvietėme visas Taškiaus šeimas ištiesti savo delniuką ir padovanoti dalelę  savo gerumo mažyliams, laukiantiems stebuklo Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namuose.

Dovanos ir laiškeliai, kupini gražiausių linkėjimų, meilės ir šilumos netilpo „Taškiaus“ koridoriuose, o prieš susitikimą su šiais mažyliais daužėsi kiekvieno susijaudinusi širdis. Vilniaus kūdikių namų mažieji draugai pasitiko mus tyliai ir nedrąsiai, bet Taškiukai sušildė juos savo dainomis ir šokiais ištiesę savo mažuosius delniukus ir pakvietę į savo ratą žaisti drauge.

„Atvažiuokite būtinai dar kartą aplankyti mūsų dar šią vasarą. Vaikams drauge išties žaisti smagu.“ – pakvietė šių kūdikių namų globėjos Simona ir Ineta.

Mes būtinai atvažiuosime čia dar kartą, nes draugystė – tai ilga istorija, o 2016 metai tegul būna daugybės naujų draugysčių pradžia.

Viliamės, kad jau tradicija tapęs projektas „Du delniukai“ uždegs dar daug naujų draugysčių ir atneš daug laimės ir ateityje.

Parašykite komentarą