Anglų kalbos mokytojas (-a)
Esi įsitikinęs (-usi), kad mokant(is) kitos kalbos, žinių perdavimas pamokoje nesibaigia? Puikiai jautiesi bendraudamas (-a) ir puikų kalbos išmanymą perduodamas (-a) smalsiems vaikams? Tuomet šis darbas tau. Tai ne tik siekiamybė nuolat tobulėti, bet ir puiki perspektyva brandinti profesinius įgūdžius bei taikyti juos praktiškai.
Pradinių klasių mokytojas (-a)
Darbas su vaikais tave įkvepia tobulėti bei žengti drauge su švietimo inovacijomis? Tiki, kad kiekvienas žmogus savaip unikalus, o ugdymo(si) procesas – puiki terpė puoselėti individualų požiūrį atskleidžiant skirtingus vaikų gebėjimus. Jei esi sau tvirtai atsakęs (-iusi), kad mokytojo profesija – Tavo pašaukimas – prisijunk prie taškuotos komandos.
Vaikų vasaros stovyklos vadovas (-ė)
Patinka dirbti su vaikais? Esi atsakingas (-a)? Kūrybingas (-a)? Organizuotas (-a)? Komunikabilus (-i)? Aktyvus (-i)? Tada būtinai prisijunk prie mūsų taškuotos komandos.
Priešmokyklinio ugdymo pedagogas (-ė)
Esi kūrybingas (-a) ir aktyvus (-i) priešmokyklinio ugdymo pedagogas (-ė)? Kviečiame prisijungti prie taškuotos mūsų komandos. Dirbdamas (-a) pas mus sutiksite daug kūrybingų ir įdomių žmonių. Tavęs laukia labai atsakingas, bet drauge įdomus ir smagus darbas bei puikios perspektyvos brandinti profesinius įgūdžius.
Ikimokyklinio ugdymo pedagogas (-ė)
Esi kūrybingas (-a) ir aktyvus (-i) ikimokyklinio ugdymo pedagogas (-ė)? Kviečiame prisijungti prie taškuotos mūsų komandos. Dirbdamas (-a) pas mus sutiksite daug kūrybingų ir įdomių žmonių. Tavęs laukia labai atsakingas, bet drauge įdomus ir smagus darbas bei puikios perspektyvos brandinti profesinius įgūdžius.
Muzikos mokytojas (-a)
Esi muzikos mokytojas (-a) ir tiki, kad muzika daro stebuklus? Kviečiame prisijungti prie taškuotos mokslo ir menų mokyklos komandos. Tavęs laukia galimybė veikti kūrybingai, asmeniniu pozityvumu motyvuoti vaikus. Šis darbas ir atsakingas, ir įdomus, ir su puikia perspektyva ne tik brandinti profesinius įgūdžius bei kūrybines idėjas, bet ir taikyti juos praktiškai.
Dailės mokytojas (-a)
Esi dailės mokytojas (-a) ir tiki, kad darbas su vaikais įkvepia? Kviečiame prisijungti prie taškuotos mokslo ir menų mokyklos komandos. Tavęs laukia galimybė veikti kūrybingai, asmeniniu pozityvumu motyvuoti vaikus. Šis darbas ir atsakingas, ir įdomus, ir su puikia perspektyva ne tik brandinti profesinius įgūdžius bei kūrybines idėjas, bet ir taikyti juos praktiškai.
Savanoriai praktikai
Nenustygsti vietoje, nori išmėginti savo gebėjimus? Ištisus metus laukiame studentų ir studenčių bei savanorių vasaros praktiką atlikti Taškiuje ir pasisemti praktinių įgūdžių.